Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai,
2016 metais skirkite savo 2 procentus pajamų mokesčio VšĮ Švenčionių rajono ligoninei!

Ar jau nusprendėte, kam skirsite 2 proc. nuo savo sumokėto pajamų mokesčio?

Primename, kad VšĮ Švenčionių rajono ligoninė yra ne pelno siekianti organizacija besitikinti Jūsų paramos, todėl kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį ligoninei paremti. Kviečiame Jus nebūti abejingus ir prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo paremiant ligoninę iki 2 proc. pajamų mokesčio  dalimi. Taip Jūs prisidėsite prie ligoninės ir gydymo sąlygų gerinimo. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Švenčionių rajono ligoninei, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu deklaravimas.vmi.lt). Prašymo blankus galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti.

Tam, kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, siekiant paremti VšĮ Švenčionių rajono ligoninę, yra numatyta, kad pateikdamas prašymą, gyventojas pasirinktiems paramos gavėjams gali paskirti sumokėto pajamų mokesčio dalį per laikotarpį, kuris apima vienerius praėjusius metus ir po jų einančius ne daugiau kaip 4 metus, iš viso 5 metus.

Prašymus galima teikti iki 2016 m. gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant kitą tinkamai užpildytą prašymą.

Dėl Jūsų paramos turėsime didesnes galimybes gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Visų ligoninėje dirbančių ir besigydančių vardu nuoširdžiai Jums dėkojame ir prašome nepamiršti mūsų ir šiais metais.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame už Jūsų paramą, kuri Jums nieko nekainuoja!

Paramos rekvizitai: VšĮ Švenčionių rajono ligoninė, Partizanų g. 4, Švenčionys,
įstaigos kodas 290518090, a. s. LT 397300010002590418. Tel. pasiteirauti 8 387 51435.

VšĮ Švenčionių rajono ligoninės administracija

Joomla Template by Joomla51.com