Švenčionių rajono ligoninėje nuo 2021 m. vasario mėnesio atnaujinamas dienos stacionaro bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paslaugos. Su šeimos ar kito gydytojo siuntimu šios paslaugos PSDF apdraustiems pacientams teikiamos nemokamai. Užsiregistruoti dienos stacionaro paslaugoms ar gauti smulkesnę informaciją galima telefonu 861523576. Užsiregistruoti gydytojo reabilitologo konsultacijai galima telefonu 8387 51913.

Dienos stacionaro paslaugoms eilių nėra, todėl gavę gydytojo siuntimą, galite atvykti tiesiogiai į Švenčionių rajono ligoninę ir pradėti gydymą jau tą pačią dieną. Įėjimas pro konsultacinę polikliniką, kur visiems atvykusiems bus matuojama temperatūra, registratūroje užvedama kortelė. Paslaugos teikiamos antro ligoninės korpuso antrame aukšte (buvusio ginekologijos skyriaus patalpose).

Karantino metu prašome pagal galimybę, sveikatos būklei leidžiant, atvykti be lydinčių asmenų.