Siekiant padidinti pacientų galimybes prisiskambinti į Viešosios įstaigos Švenčionių rajono ligoninės Konsultacijų poliklinikos registratūrą ir užtikrinti grįžtamąjį ryšį, registratūra aprūpinta telefono aparatais, fiksuojančiais skambinusiojo numerį. Registratorės įpareigotos perskambinti į kiekvieną praleistą skambutį.
Dėl COVID-19 paskelbtos ekstremalios situacijos Lietuvos Respublikos teritorijoje metu, buvo pristabdyta galimybė pacientams registruotis internetu. Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 15 d. pacientams vėl prieinama registracijos internetu paslauga. Vykdydama LR SAM nurodymus, Švenčionių rajono ligoninė registracijos internetu paslaugą teiks ne tik per platformą sergu.lt, o per valstybės informacinę pacientų registravimo sistemą IPR. Kviečiame registruotis.
Prašome pacientų, susiduriančių su prisiskambinimo į Konsultacijų poliklinikos registratūrą problemomis, informuoti apie tai ligoninės administraciją (tel. 8~387 51435) arba statistikos kabinetą (tel. 8~387 51386). Išsiaiškinus, kad priimtos techninės bei administracinės priemonės nedavė pakankamo rezultato, ligoninės administracija imsis papildomų veiksmų tinkamai susisiekimo su Konsultacijų poliklinikos registratūra kokybei užtikrinimui.