Nuo 2020 m. rugsėjo 29 d. Švenčionių rajono ligoninės Pabradės padalinyje pacientus konsultuos gydytojas otorinolaringologas Vassim Ajaj. Gydytojas 2013 metais Kaune baigė otorinoralingologijos rezidentūrą, 3 metus dirbo Kaune. Vėliau profesinę karjerą tęsė Visagino, Zarasų ligoninėse. Šiuo metu dirba Visagino ligoninės Konsultacijų poliklinikos vedėju, kur ne tik konsultuoja pacientus dėl ausų-gerklės-nosies negalavimų, bet ir atlieka šių ligų chirurginį gydymą.
Švenčionių rajono ligoninės Pabradės padalinyje gydytojas V.Ajaj konsultuos pacientus, turės galimybę ištirti ausų-gerklės-nosies susirgimus naudodamas šiuolaikinius gydymo metodus, esant poreikiui padės parinkti klausos aparatą, o atsiradus chirurginio gydymo būtinybei – tarpininkaus skubiai nukreipiant pacientą į šią paslaugą teikiančią stacionarinę gydymo įstaigą.
Gydytojo konsultacijos PSDF draustiems pacientams turintiems gydytojo nukreipimą nemokamos.
Primename, kad gydytojas V. Ajaj kiekvieną antradienį pacientus konsultuoja ir Švenčionyse.
Prašome registruotis dėl konsultacijoms tel. 8387 51913 Švenčionyse bei tel. 8~688 365 04 Pabradėje.