Lietuvos Respublikos Vyriausybei 2020 kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 paskelbus Lietuvos teritorijoje karantiną Švenčionių rajono ligoninėje atidedama:

• Planinės operacijos, išskyrus pagalbą ir sveikatos priežiūros paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų būtinosios medicinos pagalbos poreikis arba labai pablogėtų jo būklė.
• Planinės hospitalizacijos dėl kitų diagnostinių ir gydomųjų paslaugų.
• Gydytojų konsultantų planinės konsultacijos.
• Ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugos.
• Dienos stacionaro paslaugos.
• Profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymas.
• Odontologijos paslaugos.
• Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriuje teikiama būtinoji pagalba bei konsultacijos, esant neaiškiai situacijai dėl grėsmės sveikatai bei gyvybei.

Pabradės padalinyje planinės konsultacijos neatliekamos. Radiologiniai tyrimai, esant skubiam atvejui, atliekami Švenčionių rajono ligonės rajono ligoninės radiologijos kabinete, Pabradės radiologijos kabineto darbas stabdomas.

Draudžiamas pacientų lankymas, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu.

Medikamentų ir būtinųjų daiktų perdavimas
Tvarkingai supakuotus būtinus siuntinius galite perduoti per centrinį įėjimą kasdien nuo 9 iki 12 val. skambinkite skyriaus telefonu. Jei nežinote, kuriame skyriuje gydomas pacientas, informacija teikiama priėmimo skyriaus telefonu.

Priėmimo skyrius 8~387 516 07
Vaikų ligų skyrius 8~387 521 85
Traumatologijos - chirurgijos - ginekologijos skyrius 8~387 514 34
Geriatrijos - vidaus ligų skyrius 8~387 515 69
Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius 8~387 524 57
Reanimacijos skyrius 8~387 511 16

Atsakingas darbuotojas ateis ir paims Jūsų siuntinį.

Atidedamoms paslaugoms gauti užsiregistravę pacientai karantinui pasibaigus bus perregistruoti laikantis registracijos eiliškumo. Naujas apsilankymo laikas Jums bus praneštas.

Dėl būtiniausių medicinos paslaugų – vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymo, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimo ir tęsimo, būtinųjų tyrimų paskyrimo kreipkitės į šeimos gydytojus.

Jeigu lankėtės užsienyje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112.
Visą parą veikianti koronaviruso karštoji linija gyventojams 1808. Skambinti galima nemokamai iš visų tinklų.
Prašome laikytis Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų karantino metu.