Rugsėjo 27 d, vykusiame darbuotojų susirinkime Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius kolektyvui pristatė laikinai direktoriaus pareigoms paskirtą Antaną Lašinską. Antanas Lašinskas prisistatydamas darbuotojams netuščiažodžiavo, tik pabrėžė du esminius dalykus, padėsiančius įstaigai įveikti sunkumus ir judėti į priekį. Tai pagrindinio ligoninės tikslo – kokybiškai teikti sveikatos priežiūros paslaugas – siekimas bei viso kolektyvo, kaip ir kiekvieno jo nario, indėlis šiam tikslui pasiekti. Ligoninės įvaizdžio gerinimas, teikiamų paslaugų kokybės lygis negali būti vieno asmens nuopelnu. Tik vieningai dirbdamas ir užsibrėžto tikslo vieningai siekiantis kolektyvas gali nuveikti kažką svarbaus ir sukurti bendrą ligoninės ateitį. Jei kiekvienas kolektyvo narys suvoktų, kad savo veiksmais ar neveikimu jis yra atsakingas ne tik už pacientą, ne tik už save, bet ir už visą kolektyvą, įgyvendinti tikslus galėtume žymiai lengviau. Direktorius taip pat pabrėžė, kad jis yra atviras pokalbiams, atviras problemų išsakymui, nes tik aktyvus bendradarbiavimas padės problemas iškelti, o paskui jas išspęsti.