Informuojame, kad AB „Telia“ nutraukus elektroninio pašto paslaugų teikimą, VšĮ Švenčionių rajono ligoninėje pasikeitė elektroninio pašto adresai. Visą elektroninę korespondenciją prašome siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (vietoj anksčiau buvusio Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Su ligoninės buhalterija nuo 2017 m. kovo 15 d. susisiekti galima elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Iki 2017-12-31 vyks korespondencijos peradresavimas iš ankstesnių pašto dėžučių į naujas, todėl Jūsų laiškai pasieks mūsų darbuotojus.

Su ligoninės statistikos darbuotojais galima susisiekti adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Taip pat primename, kad ligoninė naudojasi ir E. pristatymo informacine sistema.

Dėkojame už bendradarbiavimą.