Medicininė reabilitacija – kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, masažų, gydomosios gimnastikos ir kt..) taikymas. Apie reabilitacijos reikalingumą sprendžia ne pacientas, o gydantysis gydytojas. Jis remiasi fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo rekomendacijomis, įvertina, kokia yra paciento sveikatos būklė, ligos sunkumo laipsnis, be to, vadovaujasi sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

Dėl reabilitacijos paslaugų poreikio gydantįjį gydytoją konsultuoja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas.

Švenčionių rajono ligoninėje skiriamos ir atliekamos tik pirmojo reabilitacijos etapo procedūros. Norint gauti šias paslaugas ambulatorinio gydymo metu, reikalingas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo siuntimas. Nepateikus siuntimo, pacientui už visas procedūras reikės susimokėti.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Roma Palubinskienė Švenčionių rajono ligoninėje konsultuoja pacientus du kartus per mėnesį: antrą ir ketvirtą mėnesio šeštadienį. Galite užsiregistruoti gydytojos konsultacijai internetu.