Visi žino posakį, kad sveikata yra brangiausias turtas. Tačiau kalbėdami apie turtus, taip pat neretai vartojame posakį „Laikas – pinigai“. . Į. Švenčionių rajono ligoninė bando apjungti šiuos du posakius – saugodami jūsų sveikatą, mes stengsimės taupyti ir jūsų laiką. Vizitas pas gydytoją dažniausiai susijęs su pacientui nemaloniais pojūčiais – sveikatos pablogėjimu, nerimu ir pan. Vien tai jau sukelia pacientui stresą, o prie to dar prisideda laiko gaišimo, stovėjimo ilgose eilėse problema. Siekdami kaip galima labiau sumažinti su vizitu pas gydytoją susijusių nepatogumų visumą, mes siūlome registruotis internetu. Tokia galimybė atsirado Švenčionių rajono ligoninėje įgyvendinant projektą „E. sveikatos paslaugų plėtra Vilniaus regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“.

Kuo tai patogu?

• Pacientai galės išvengti skambinimo į registratūrą, o tai kainuoja ne tik laiko, bet ir pinigų.
  • Galės ne tik pasirinkti jam patogų vizito laiką, o ne tą, kuris jam bus pasiūlytas.
  • Galės užsiregistruoti bet kuriuo paros laiku, kad ir naktį.
  • Užsiregistravus nereikės papildomai stovėti eilutėje prie registratūros langelio – paciento kortelė bus nunešta į gydytojo kabinetą.

Mes stengsimės sudaryti visas sąlygas pacientui patekti pas gydytoją pasirinktu laiku, tačiau prašome iš pacientų trupučio supratimo ir tolerancijos: negalime garantuoti, kad visuomet tai pavyks padaryti minutės tikslumu. Gydytojo darbe būna įvairių atvejų, pavyzdžiui, būtinosios ir skubios pagalbos teikimas, kai pacientui turi būti suteikta pagalba be eilės. Suprantama, kad tokiu atveju, kitam pacientui, nors ir turinčiam jam paskirtą laiką, teks palaukti truputį ilgiau.

Kaip užsiregistruoti pas gydytoją internetu

Išankstinė pacientų registracija vykdoma per bendrą visos Lietuvos išankstinės registracijos portalą www.sergu.lt ir tam yra būtinas mobilusis telefonas. Registruojantis pirmą kartą, gausite žinutę su prisijungimo slaptažodžiu. Šios žinutės kaina - 0,14 Eur. Tai vienkartinis mokestis. Užsiregistravę www.sergu.lt, turėsite galimybę registruotis internetu ne tik pas mūsų ligoninės gydytojus, bet ir pas kitų šalies gydymo įstaigų gydytojus.

Turintys registraciją www.sergu.lt pacientai, gali rinktis registraciją pagal įstaigas, pagal gydytojo specialybę ir pagal gydytojo pavardę. Lengviausia išsirinkti įstaigą naudojantis portale veikiančiu interaktyviu žemėlapiu – tereikia tik paspausti ant Švenčionių rajono. Pasirinkę VšĮ. Švenčionių rajono ligoninę, pamatysite dirbančių gydytojų sąrašą. Taip pat galite registruotis sekdami nuorodas mūsų internetiniame tinklalapyje http://svencioniuligonine.lt/

Šiuo metu mes siūlome galimybę internetu registruotis pas 20 gydytojų, teikiančių 13 skirtingų profilių paslaugas.

Primename, kad sistema leis registruotis, jei iki norimo vizito laiko liko ne mažiau kaip 3 val.

Išankstinė registracija pavyko, jei gavote tai patvirtinančią SMS žinutę tuo tel. numeriu, kuriuo registravotės. Likus parai laiko iki vizito, taip pat gausite priminimo žinutę.

Užsiregistravusiems internetu papildomai registruotis registratūroje nereikia. Jūsų asmens sveikatos kortelė bus jau gydytojo kabinete.

Taupykite savo laiką – registruokitės internetu.